Numarasmsonay.com En Ucuz Sms Onay Fiyatları

Numarasmsonay.com En Ucuz Sms Onay Fiyatları

Sms Onay Fiyatları

İnternet kullanımı ile birlikte hayatımıza giren her yeni uygulama kişisel gizliliğinde bir anlamda ihlali anlamına geliyor. Kişisel bilgiler ile kayıt olunan web siteleri ve mobil uygulamalar gerçek anlamda güvenlik ihlali durumlarında bazı sıkıntılara yol açabiliyor. Kullandığım uygulamayı amacı dahilinde kullanayım ancak kişisel bilgilerimin de güvende olduğundan emin olayım diyenler için sms onayı tek kullanımlık telefon numarası ile gereken onayın yapılmasına olanak sunuyor. Böylece güven vermeyen sitelere üye olurken herhangi bir endişeye gerek kalmıyor.

Sms Onayı Ne İşe Yarar?

Alışveriş, eğlence ve oyun gibi birçok aktivite internet üzerinden yaparken sms onayı neredeyse sık sık kullanılan güvenlik gerekçelerinden biri oluyor. Üyeliklerin tek kişi adına birden fala olmasını engellemek ve gerçek kişilere hizmet verildiğinden emin olmak adına mobil sms onay kodu ile doğrulama adımı tamamlanabiliyor. Telefon numarasını her doğrulama yapılması için istenen yerlere vermek istemeyenler için sms onay fiyatları dileyen herkesin yararlanabileceği ölçüdedir. Sanal numara hizmeti ikinci bir numara sahibi olmadan da birden faza üyelik alarak sosyal medya platformlarını güvenli bir şekilde kullanmayı amaçlar.

Sms Onayı Nasıl Alınır?

Sms onay sistemine hızlı ve kolay adımlarla üyelik hesabı oluşturduktan sonra, onay hizmeti verilen platformların listesi görünür. İlgili platformda daha önce hiç kullanılmamış sıfır telefon numarası satın alınarak tek seferde kullanılmak için gönderilen sms kodu numara ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Kullanıcıların güvende kalmak için fazlasıyla tercih ettikleri sms onayı, bu alanda hizmet vermek için açılan firmaların sayısını da artırmıştır. Kullanıcıların güvenli olmak için kullandığı bu yöntem bilinmeyen ve dolandırıcılık amacıyla açılan sitelere denk gelindiğinde sms onayı hizmeti almadan ücret ödemeye neden olabilir.

Sms Onay En Çok Nerelerde Kullanılıyor?

Sosyal medya platformlarını sıkça kullanan ve işi gereği ya da keyfi birden çok hesabı olanlar için sms onayı birçok amaca hizmet eden platformlarda geçer. Son yıllarda popüler olan dijital dizi platformları özellikle belirli süre ücretsiz üyelik fırsatları ile sms onayı yapanların uygun fiyata dizi film izleyebilmelerini sağlıyor. Her üyelik için kişisel bilgilerin girilmesinin ardından telefon numarasına gönderilecek sms kodu için kendi numarasını vermek isteyenler, kişisel sosyal medya hesapları içinde mobil onay hizmetini tercih edebilir. Bu sayede sürekli gelen bilgilendirme mesajlarına ya da aramalarına maruz da kalınmaz.

Tek Bir Sms Onayı Sürekli Kullanılabilir Mi?

Gerçek kullanıcılara ait olmayan sanal numaralardan oluşan sms onay sistemi, kullanılacak uygulama kapsamında gerçekleşir ve tek seferlik sms kodu ile onaylama yapılır. Doğrulama yapılarak giriş yapılmış olan herhangi uygulamanın hesabı çıkış yapılmadığı müddetçe kullanılmaya devam edilebilir. Bu doğrultuda tek seferde ödenen sms onay fiyatları ile kalıcı olarak kullanılabilecek bir hesaba sahip olmak mümkündür. Reklam şirketleri için oldukça değerli olan tüketicilerin kişisel verileri, bilgilerin satılması çerçevesinde sürekli rahatsız edilme ihtimalini de beraberinde getiriyor. Zorunlu olmadıkça kişisel bilgilerinin her daim gizli kalmasını isteyenler makul ücret karşılığında numara satın alarak doğrulama adımını rahatlıkla geçiyor.

Sms Onayı Güvenli mi?

Kendi numarası dışında başka bir numara ile mobil hesaplarını doğrulayacak olanlar için yapılan işlemin güvenli olup olmadığı akıllara takılan bir detay oluyor. Mesaj ile kodun iletilmesi için kullanılan numaralar hizmet veren sms onay siteleri kapsamındadır ve yasal olmayan hiçbir işlem bulunmaz. Telefon bilgisi dışında verilen bilgiler sms onay sistemi üzerinde kişisel verilerin gizliliği çerçevesinde korunur.

Sms Onay Fiyatları Pahalı Mı?

Telefon doğrulaması olmadan üyeliğin tamamlanmasına izin vermeyen uygulamalar her an güvende kalmak isteyenlerin sms onay hizmetlerinden yararlanmalarını neredeyse zorunlu kılıyor. Bir anlamda hesap açabilmeye imkân veren onay sistemi, akıllara bu işlemin pahalı olduğunu getirebiliyor. Zannedilenin aksine sms onay fiyatları her internet kullanıcısının cüzi bir miktara satın alabileceği makuldedir. Son dönemde kullanıcıların birbirlerini stalk etme kavramı ile pek çoğumuz karşılaşmışızdır. Gerçek kişisel hesapların dışında tanınmamak ve başkalarını daha rahat takip edebilmek için açılan fake hesaplar stalk yapabilmeyi, yani gizli takip yapabilmeyi sağlıyor. Bunun içinde sms onayı ile başka bir hesap açmak zor olmaktan çıkıyor.

Sms Onayı Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Online ödeme yöntemlerinden birçoğu sms onay sitesinde güvenli bir şekilde ödeme yapabilmeyi sağlıyor. Sistem üzerinden açılan üyelik doğrultusunda kullanıcıların kredi kartları ya da diğer banka kartları ile hesaplarına bakiye yüklemeleri istenir. Sadece sms onay fiyatları kadar bakiye yükleme olanağı kullanıcıların güvende olmalarını sağlar ve kartlarından fazla miktarların çekilmesi söz konusu olmaz. Her uygulamanın sms onay fiyatları farklılık gösterir. Hangi sosyal medya platformu ya da mobil uygulaması için telefon doğrulaması yapılacaksa ilgili tutar kadar bakiye yüklenir ve sanal numaraya mesaj gönderilerek doğrulamanın yapılmasını sağlanır.

Sms Onayının Avantajları Nelerdir?

İnternette geçirdiği zamanı daha verimli ve güvenli geçirmek isteyenler için sms onayının çok sayıda avantajı bulunuyor. Üyelik isteyen her yere kendi telefon numarasını paylaşmaktan sıkılanlar için sanal numaralar iyi bir kurtarıcı niteliği taşır. Firmaların datalarında biriken kullanıcı bilgilerinin reklam şirketlerine satılması artık pek çok kişinin vakıf olduğu bir bilgidir. Bu noktada mobil onay siteleri kişisel numaranın gereksiz yerlerde olmasının önüne geçer, artı olarak da üyeliğin sorunsuz bir şekilde sms kodu satın alınası ile doğrulanmasına katkı sağlar. Adeta derin bir deniz ortamı sunan internet, kullanıcıların tek bir hesapla yetinmeyip, birden fazla hesaplarla kazanç kapısı oluşturmalarına da izin veriyor. Farklı kategorilerde işletme hesabı açmak isteyen kullanıcılar sms onayı hizmeti ile istedikleri kadar ek üyeliklere sahip olabilir.

Sms Onayı Hizmetinden Kaç Defa Yararlanılabilir?

Birden çok platformda geçerli olan sms hizmeti ile kullanıcılar ücretini ödedikleri takdirde istedikleri kadar telefon ile üyelik doğrulaması yapabiliyor. Hızı ve güvenli bir onay hizmeti için profesyonel olarak hizmet veren güvenli siteler tercih edilmelidir. Aksi halde ödenen ücret karşılığında sms koduna ulaşmak ve hesabı onaylamak mümkün olmaz.   Yüklenen bakiyeye göre ödeme yapılarak istenen sayıda sms onayı için kod satın alınabilir. Her bir ödeme sonucunda alınan kod tek kullanımlık olup, hesaplar arası giriş çıkışlar için her seferinde sms onayı imkânı sunmaz. Kullanılan numaraları başka bir amaç içinde kullanmak mümkün değildir. Sadece kod desteği sağlamak amacıyla sistem üzerinde yer alan numaralar amacı doğrultusunda faydalı hizmet verir.

Sms Onayı Alışveriş Sitelerinde Kullanılır Mı?

Gerçek kullanıcılara hizmet verdiğinden emin olmak isteyen alışveriş siteleri de uzun yıllardır sms onay sistemi ile kullanıcıların üyelik oluşturmalarına izin veriyor. Kampanya ve promosyonların kişiye özel tek seferlik olması da alış veriş sitelerini kullanırken birden fazla üyelik açma ihtiyacı doğurmuştur. Sadece sosyal medya ağları ile sınırlı kalmayan sms onay hizmeti, alışveriş siteleri ve uygulamaları içinde geçerli olup, hem güvenli hem de birden çok hesap ile alışveriş yapabilmeyi sağlıyor. Bu sayede sürekli indirim mesajlarına kişisel telefondan maruz kalmayıp sadece alışveriş için satın alınan sanal numara ile kısıtlı kalması mümkün oluyor.


11/11/2021 14:07:15